Vítejte na stránkách Hotelu Srní s 25 metrovým bazénem a sportovní halou, který dokonale splní Vaše představy o dovolené na Šumavě, firemním setkání či sportovním soustředění, přímo v srdci NP Šumava. 

Rezervujte na přímo

Recenze hostů

 

ZÍSKÁTE  ZDARMA 1 HODINU NAŠEHO SPORTOVIŠTĚ. VÍCE V ON-LINE REZERVACI. BONUSOVÁ ONLINE SLEVA 5-15% (SLEVA SE NEVZTAHUJE SE NA BALÍČKY).

      

 

Máme otevřeno, za následujících podmínek pro ubytované, zde. Bazén i ostatní sportoviště jsou otevřeny za podmínek mimořádných opatření. Pravidla se mění neustále,  "aktuální stav" a všechna mimořádná opatření a více informací naleznete na stránkách https://koronavirus.mzcr.cz/ 

Všem našim věrným hostům přejeme pevné zdraví. Těšíme se na setkání s vámi, protože pak má naše práce smysl.  Krásné dny. 

Akční nabídky

Připravili jsme pro vás speciální zimní nabídku. Využijte toho a rezervujte si prodloužený pobyt v úžasném prostředí Národního parku Šumava. Tato nabídka nelze kombinovat s žádnou další speciální nabídkou. Platnost do 06.02.2022
Kup si voucher s roční platností a obdaruj sebe či své blízké
Podívejte na další balíčky do sekce akční nabídky, balíčky si zde můžete rezervovat i on-line

Hotel Srní ****, včetně Hotelu Srní depandance (Šumava), jsou nejlépe vybavené zařízením tohoto typu v dané lokalitě.

Svým ojedinělým relaxačním, sportovním i konferenčním zázemím pro až 350 lidí a vynikající polohou je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené, pořádání sportovních soustředění, firemních akcí, kongresů, konferencí atd. 

Jako jediný hotel v republice má klasický krytý plavecký bazén o rozměrech 25 x 12,5 m a vlastní víceúčelovou sportovní halu od tenisu, přes košíkovou až po florbal.

Hotel Srní, Šumava, to je nejen komfortní ubytování, ale i bezkonkurenční poloha přímo uprostřed Národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Ideální výchozí bod turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu.

Neváhejte si rezervovat pokoje, čekají na Vás příjemné okamžiky včetně různých akčních balíčků či slevy na rezervaci on-line.

Ubytování Šumava, Ubytování Srní, bazén Šumava, sportovní hala Šumava, hotel Šumava

HOTELY SRNÍ, Šumava

Aktuality

Dnes ráno na Srní krásné svítání a mínus 10 stupňů.
Těšíme se Vás v každé době.

Nepřehlédněte

Jediný hotel v ČR s 25m bazénem a halou
Putování Srním ležícím v NP Šumava na okraji Šumavských plání začalo na Rechelském mostě
Po dovolených přijde čas na firemní pobyty všeho druhu.
Poznejte krásy Šumavy, připravili jsme pro Vás výlety.
Pokud máte zájem o trochu jiný relax, využijte dalšího hotelu z naší skupiny. Při zadání promo kódu získáte slevu.
Nechce se provést po hotelu i po Šumavě Karlem Klostermannem
Nezapomeňte si přečíst
Doporučte nás
Informace o zpracování osobních údajů hostů
Vše o provozovateli
Spolupracujeme s ...

Aktuality z Twitteru