Naše hotely jsou z důvodu podzimní odstávky uzavřeny od 19.11. do 20.12.2018, v tomto období budeme odpovídat na Vaše dotazy v pracovní dny od 8 do 15 hodin, nebo prostě rezervujte on-line, roboti nikdy neodpočívají.

 

Na další období máme pro Vás TIP: V neděli a v pondělí máme nižší ceny (mimo svátků a prázdnin) a taky celý týden bonus za rezervaci na našem webu
.

 

Vítejte na stránkách Hotelu Srní s 25 metrovým bazénem a sportovní halou, který dokonale splní Vaše představy o dovolené na Šumavě, firemním setkání či sportovním soustředění, přímo v srdci NP Šumava.

Rezervujte na přímo

Recenze hostů

 

ZÍSKÁTE ZDARMA 1 HODINU M-SQUASHE, SPORTOVNÍ HALY NEBO LEZECKÉ STĚNY. VÍCE V ON-LINE REZERVACI. BONUSOVÁ ONLINE SLEVA 5-15% (SLEVA SE NEVZTAHUJE SE NA BALÍČKY).

 

Akční nabídky

Nezapomenutelný víkend, nebo i všední den s vlčím výběhem za humny.
Sáňky, běžky, sportovní hala, virtuální sporty, střelnice, bazén, to vše můžete zažít na vlastní kůži s dětmi o jarních prázdninách u nás. A klidně vezměte i babi s dědou, místo máme pro všechny.
Podívejte na další balíčky do sekce akční nabídky, balíčky si zde můžete rezervovat i on-line

Hotel Srní**** a Hotel Srní depandance*** (Šumava), jsou nejlépe vybavené zařízením tohoto typu v dané lokalitě.

Svým ojedinělým relaxačním, sportovním i konferenčním zázemím pro až 350 lidí a vynikající polohou je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené, pořádání sportovních soustředění, firemních akcí, kongresů, konferencí atd. 

Jako jediný hotel v republice má klasický krytý plavecký bazén o rozměrech 25 x 12,5 m a vlastní víceúčelovou sportovní halu od tenisu, přes košíkovou až po florbal.

Hotel Srní, Šumava, to je nejen komfortní ubytování, ale i bezkonkurenční poloha přímo uprostřed Národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Ideální výchozí bod turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu.

Neváhejte si rezervovat pokoje, čekají na Vás příjemné okamžiky včetně různých akčních balíčků či slevy na rezervaci on-line.

Ubytování Šumava, Ubytování Srní, bazén Šumava, sportovní hala Šumava, hotel Šumava

HOTELY SRNÍ, Šumava

Aktuality

Poznáváte bílého koně a Martina, ten však letos asi nepřijede, ale husa ano (09.-17.11.2018).
SOBOTA 27.10. 17:30-18:30 a NEDĚLE 28.10. 8:30-9:30 - VSTUP ZDARMA

Nepřehlédněte

Nechce se provést po hotelu i po Šumavě Karlem Klostermannem
Jediný hotel v ČR s 25m bazénem a halou
S jarem přichází firemní pobyty všeho druhu.
Nezapomeňte si přečíst
Doporučte nás
Informace o zpracování osobních údajů hostů
Vše o provozovateli
Spolupracujeme s ...

Aktuality z Twitteru