HOTELY SRNÍ, Šumava

UBYTOVÁNÍ NA ŠUMAVĚ

Nabídka

On-line Rezervace
Poptávka

Kontakty


Tel.: 376 599 212
 
Fax: 376 599 214

 

rezervace@hotely-srni.cz

Srní 117
PSČ: 341 92 Srní
GPS: N 49°5.14087', E 13°28.91532'


Kde nás najdete

 V malebné obci na Šumavě 

v srdci národního parku, jen kousek od čarokrásné řeky Vydry. V kraji malého Vaška
a jeho dědy hajného Straky , stejně tak postav Karla Klostermanna či Krále Šumavy.

 

 

         Volná místa,
přijďte k nám pracovat

 

 

Informace o společnosti
a cestovní kanceláři

 

 

Partneři

 

 

Partner pro přírodu - NP 

 

 

Akční nabídky

Objednejte balíček udělaný na klíček, objednat můžete i z jednotlivých nabídek níže.
A to je ta cyklistická země, země šumavská

Aktuality z Twitteru

Vítejte v Hotelech Srní, Šumava

Pokud najdete lepší nabídku, než je naše on-line rezervace, neváhejte nás kontaktovat.Vítejte na stránkách Hotelu Srní, který dokonale splní Vaše představy o dovolené na Šumavě.


Hotel Srní**** a Hotel Srní depandance*** (dříve hotel Šumava), leží v centrální části Šumavy, v srdci Národního parku Šumava.

Hotel Srní je nejlépe vybaveným zařízením tohoto typu v dané lokalitě. Svým ojedinělým relaxačním, sportovním i konferenčním zázemím pro až 350 lidí a vynikající polohou je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené, pořádání sportovních soustředění, firemních akcí, kongresů, konferencí atd.

Hotel Srní**** disponuje 93 pokoji ve dvou propojených budovách A a B. Nabízí pokoje dvoulůžkové, dvoulůžkové s přistýlkou a pokoje typu suite. Jako jediný hotel na Šumavě má klasický plavecký bazén o rozměrech 25 x 12,5 m s teplotou 25 až 26 st. C.

Hotel Srní depandance*** (dříve hotel Šumava), je od hlavní budovy vzdálený cca 200 m. Nabízí celkem 46 pokojů. Depandance má vlastní hotelovou restauraci, kde se podávají snídaně a večeře, avšak vše je podmíněno aktuální obsazeností obou budov.

Hotel Srní, Šumava,  to je nejen komfortní ubytování a výjimečná gastronomie, ale má i bezkonkurenční polohu přímo uprostřed Národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě a je i perfektní výchozí bod turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu.

Neváhejte si rezervovat pokoje, čekají na Vás příjemné okamžiky včetně různých akčních balíčků či slevy na rezervaci on-line.

Hotel Srní, Šumava je perfektní základnou pro objevování divoké přírody Šumavy. Hotel Srní, Šumava to je ubytování pro každého, přijeďte strávit příjemné chvilky na Šumavu. Ubytování Šumava či ubytování v národním parku, tj synonymum pro ubytování na Srní.V Hotelu Srní, Šumava strávíte pobyt plný zážitků.

Ceník a smluvní podmínky najdete v sekci ubytování.

 

Fotogalerie

HOTELY ŠUMAVA SRNÍ - FOTOGALERIE

Virtuální prohlídky

HOTELY ŠUMAVA SRNÍ - VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY
Facebook - Ubytování Šumava - Hotely Srní Počasí -  Weather - Ubytování Šumava - Hotely Srní WebCam - Ubytování Šumava - Hotely Srní
Šumava, Srní - turistické informace, tipy na výlety,…
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ